čtvrtek 12. prosince 2013

Další inspirace z přáníčkové sady...

Foto a text: Ilona Č.

Z card kitu si vyberte přírodní přáníčkový základ, výsek větvičky s bobulemi, bílé a červené kuličky, hedvábnou stužku, červeno-bílý kroucený provázek, sponu na stužku, peříčka, papírovou krajku, papír se vzorem kalendáře, kraft výsek vločky a samolepící perličku.
 

Přáníčkovému základu zakulaťte rohy. Které rohy zakulatíte, je na vás. Mohou být kulaté všechny čtyři, nebo pouze dva, třeba na protilehlých stranách a nebo tak jako na fotografii.  Na přáníčkový základ nalepte výsek větvičky. Na několik větviček nalepte pomocí lepidla (já jsem použila Glossy Accents) polystyrenové kuličky
 
 

Z papírové krajky ustřihněte menší část. Nalepte jí do dolní třetiny přání, podle fotografie. Nad ní nalepte hedvábnou stužku, společně s krouceným provázkem, na které jste před tím navlékli sponu. Za stuhu vlepte peříčka.
  

Ze vzorovaného papíru ustřihněte obdélník. Jeho rozměr bude o 0,5 cm na každé straně menší, než je základ přání. Zakulaťte rohy a do horního rohu nalepte kraft a bílou vločku a střed doplňte bílou perličkou. Nalepte do vnitřku přání.
 

 Celé přání a detail…1 komentář:

  1. Krásné, decentní , elegantní...moc se mi líbí.

    OdpovědětVymazat