sobota 7. června 2014

Můj Project Life - Monika P.

Foto a text: Monika P.

Jaro už mám nějaký ten pátek pod kůží, takže v tomto duchu se nese i můj 20. týden PL. Z Liberce jsem si přivezla naprosto úžasnou kapsu na papíry velikosti 6"x6" (kterou už mám mimochodem v košíku :-D), a tak jsem jí musela hned použít. Krásně se s ní pracuje a můžete na ní využít i malé sady papírů nebo jen rozstříhat velkou SB čtvrtku. Pravá strana je klasický Design A.


Použila jsem papíry od MME z kolekce Cut & Paste ADORBS - konkrétně jejich sadu 6"x6" a také jednotlivé kartičky ze scrapbookové čtvrtky, které jsem si nastříhala. Mám ráda, když jsou obě strany jednolité, takže jsem každou čtvrtku/kartičku okolo okraje ozdobila doodlingem... strašně ráda doodluju :-)) 
 

Text na titulní stránce jsem vytiskla na počítači a rozstříhala na "odstavečky", kterým jsem ještě ošpinila rohy, aby trošku vykoukly. Dny v týdnu jsou poskládany z písmenek od Tima Holtze.
 

Opět jsme po dlouhé době zkoušeli s orchestrem v Českém rozhlase a tu zkušebnu jsem si prostě musela vyfotit - je velmi atypická a bohužel pro zpívání a pro orchestr strašně neakustická.
 

Když jsem byla ve středu u našich, vyzkoušela jsem svůj starý psací stroj a vzhledem k tomu, že v něm táta nedávno vyměnil pásku, tak psal. Měla jsem velikou radost a tak jsem si to hned musela zdokumentovat. Na ozdobu jsem použila výsek psacího stroje od Fancy Pants z kolekce As You Wish a razítko od Technique Tuesday ze sady Thumbs Up.


Na tuto kapsu jsem použila kraft obálku z kolekce DIY od Simple Stories, kam jsem schovala letáček k celé akci. No a kytička - ta je prostě nádherná :-)
 

Marťa má od babičky nové botičky na léto - to jsem měla velikou radost. A vybrali je moc pěkně. Písmenka jsou opět z nové kolekce Simple Stories DIY - jsou krásně barevná a rozzáří trochu smutnější barvy v kapse.
 

Tato fotka z Pražského jara je z oficiálního článku k našemu koncertu, který koloval na FB, tak jsem si jí vypůjčila :-) Nápis jsem vystřihla z brožurky k Pražskému jaru.
 

Kartičky jsou jen ozdobené falešným šitím, enamelkama a u té pravé jsem použila vodní štětec a Gelatos v barvě Margarita Mix, abych dala těm "klikihákům" trošku barvy. 
 

Fotku z naší generálky jsem ořízla tak, aby se mi vešla na malou kartičku. Text je pak tisknutý na počítači.
 

Nevím, kde to Marťa chytnul, ale v pátek a o víkendu měl strašnou horečku, tak jsme ani nemohli nikam ven. V neděli mu navíc strašně otekly uzliny, takže jsme hned v pondělí razili za doktorkou.Doufám, že jste se trošku inspirovaly. Díky za pozornost.

Monika

3 komentáře:

  1. Máš to úžasné! Báječné! Tyhle kapsy mám také, ale šetřím je...ani nevím na kdy. Přemýšlela jsem, jak je zpracovat, měla jsem obavu, že to bude dovné, ale vypadá to skvěle - díky za inspiraci!

    OdpovědětVymazat
  2. Moc hezké stránky, doodling na vysoké úrovni, hmm, líbí se mi to. PetraKV

    OdpovědětVymazat