neděle 3. května 2015

Project Life Photo Challenge - Květen 2015

Propadli jste stejně jako my Project Life?

 Milujete focení a fotíte všechno a všude?

 Rádi se pochlubíte svými výtvory a inspirujete se od ostatních? 

Pak právě pro vás je tu Project Life Photo Challenge od Pretty Papers.

 

Ani jsme se nerozkoukali a přehoupli jsme se do druhé třetiny roku - té slunečnější, díky bohu. I když miluju zimu, sama na sobě pociťuji ten úžasný příliv energie a tak nějak víc chuti do všeho, co dělám. 

Dny už se nám krásně prodloužily, takže se večer po práci nemusíme zavřít doma k televizi, ale dá se vyrazit na procházku nebo posedět na nějaké pěkné zahrádce. A o víkendu pak vyrazit na nějaký pěkný výlet nebo pomalu oprášit kolo či brusle... A propós, už jste měli svůj první letošní nanuk? :-) 

Co trochu trpí je scrapbooking, protože zavřít se doma u stolu, když je venku tak krásně, se jednomu prostě nechce. Na druhou stranu, co se Project Life týká, začínají fotografické žně. Přes všechnu ty rozkvetlé parky a záhonky, po objevování nových míst, výprav do přírody, na hřiště nebo do zoo... A to nemluvím o startující svatební sezóně. A tak mějte baterku nabitou a foťák nebo mobil v pohotovosti, protože nikdy nevíte, kdy ulovíte ten nejlepší kousek. A aby vaše úžasné fotografie neprošly do alba bez povšimnutí, připravila jsem i na květen PL Photo Challenge neboli seznam témat, na které se můžete při své dokumentaci zaměřit. A my vaše snažení samozřejmě na konci měsíce náležitě odměníme :-) 

Opět platí, že pořadí fotek je čistě orientační. Můžete si vybrat podle nálady, situace, nebo podle toho, co se u vás doma zrovna děje. A kolikrát zjistíte, že jste třeba vyfotili něco úplnou náhodou.

Tak tedy - květnová témata jsou tady:


A jak se PL Photo Challenge zúčastnit? 
  • vyfoťte podle našeho seznamu alespoň 3 fotky
  • zpracujte tyto fotky do svého Project Life alba
  • pokud ještě nejste členem, přidejte se k naší facebookové skupině Project Life - Česká republika
  • vyfoťte hotové stránky (nejlépe přímo konkrétní kapsy) přidejte fotky do aktuálního alba Project Life Photo Challenge na Facebooku, nepostujte fotky na zeď, ani do svých vlastních alb (tam si je ale samozřejmě můžete nahrát taky) 
  • ke každé fotce připište, o které téma ze seznamu se jedná
  • termín přidání fotek je vždy do 15. dne následujícího měsíce

Samozřejmě vaše snažení nezůstane bez povšimnutí :-) Na konci každého měsíce náhodně vybereme 3 z vás, které obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 100 Kč pro nákup v e-shopu Pretty Papers.

Květnová challenge odstartovala a my se už teď těšíme na vaše úlovky!

Žádné komentáře:

Okomentovat