úterý 6. června 2017

CHALLENGE 06/2017

Poslední challenge tohoto "školního" roku jsme vymyslely tak, abyste hezky zabily dvě mouchy jednou ranou. Většina z vás má totiž dětičky školou nebo školkou povinné, a tak jim určitě budete na konec roku připravovat nějaký hezký dáreček pro jejich oblíbené (nebo i ty neoblíbené, pro jistotu) paní učitelky...třeba nějaké pěkné přáníčko?! :-) A kdo nedělá přáníčka, na layoutech jistě zužitkuje fotky ze školkové besídky nebo prvního školního dne, které ještě leží v šuplíku a už dávno měly být scrapnuté do alba. Takže, téma je tady, milé dámy...a teď je to na vás!


TÉMA:  Škola volá...nebo končí?

 • ZADÁNÍ: vytvořte projekt - přáníčko či scrapbookovou stránku na téma "ŠKOLA", toto téma by mělo být na projektu jasně rozpoznatelné a mělo by znatelně dominovat
 • PODMÍNKA: projekt musí být nově vytvořen a před zveřejněním na našem blogu nesmí být publikován jinde (facebook, osobní blog, pinterest apod.). Přihlásit můžete 1 projekt do každé kategorie.
 • TERMÍN: fotky posílejte do úterý 27. června 2017 na email info@prettypapers.cz, do předmětu zprávy napište CHALLENGE 06/2017. Fotky poté budou vystaveny na blogu a výherce určíme hlasováním! Max. velikost fotky: 1 Mb. Větší fotky (nebo také velmi nekvalitní fotky) nebudou do challenge zařazeny!
 • VÝHRA: dárkový poukaz na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč (pro každou kategorii)
 • KATEGORIE: oceňujeme zvlášť 12" stránky a zvlášť přáníčka a vy se můžete soutěže zúčastnit v každé kategorii :-)

A tady už je inspirace od našich designerek. Přestože ne všechny máme děti školou povinné, tohle téma nás nenechalo si nezatvořit... ;-)

TEREZKA

IVKAMARKÉTDANIELKA
ILONKA


JÍŤA


DIANKA


A my už se těšíme na Vaše školní projekty! :-)

3 komentáře:

 1. Super téma a krásné inspirace!:) Terez Ty máš opravdu razítka na všechno - asi není téma, které by Tě zaskočilo,že? :). A Market, naprosto boží layout!!!!Na každém se mi líbí něco, ale Tvá stránka je tentokrát můj favorit:)

  OdpovědětVymazat
 2. Ani kombinovala jsem jako blázen :-) Challenge je prostě výzva :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Mi spadla sánka 😲 Úžasné inšpirácie !

  OdpovědětVymazat