středa 15. listopadu 2017

INŠPIRÁCIA... ROZPRÁVKOVÉ PRIANIA

Pri mojom poslednom nákupe na Pretty Papers som si uchmatla kolekciu Fairy Tales od Doodlebug. Je fakt skvelá, roztomilé motívy na papierových výrezoch a krásne farby na papieroch ma dostali. Najskôr som si vybrala biele papiere s drobnými bodkami a spravila som z nich dve priania k narodeninám:


Na prvé som použila výrez jednorožca, dúhu, balón, obláčik a narodeninový balíček. Niektoré som podlepila 3D štvorčekmi, aby vystúpili do popredia:


Na biely papier som natlačila nápis Gratulujeme a prianie som dozdobila ešte farebnými kamienkami:


Na druhé prianie som si vybrala ako hlavný motív tortu:


Doplnila som ešte pár výrezov, nápis a kamienky:Potom som sa odhodlala siahnuť aj po farebnejších papieroch a spravila som ešte dve priania. Prvé je fialovo-modré s výrezom hradu pre malú princeznú:


Dúha samozrejme nemohla chýbať. Malá nálepka motýľa je z transparentných nálepiek Enchanted od Simple Stories:


Na dozdobenie som tentokrát použila biele tekuté enamelky a flitre v pastelových farbách:


Druhé prianie je ružovo-žlté s jednorožcom:
A takto vyzerajú spolu, už ich len napísať a podarovať malým princeznám:Ak ste si túto sadu uchmatli tiež, pochváľte sa nám s vašimi výtvormi v našej pinterestovej galérii. Budeme sa tešiť :) Prajem krásny deň!


3 komentáře:

  1. Jedno hezčí než druhé! Přesně takové nutné potrebuji do zásoby. A je mi úplně jasné po kterém by jako prvním sáhla Šárka : jednorožec a mráček co prší duhu. Boží! Já si uchmátla něco roztomilých zvířátek z kolekce ZOO...stejně šíleně roztomilé ;)

    OdpovědětVymazat
  2. DO KO NA LÉ !!! Tohle vůbec neumím a jen tu achám ! :-)

    OdpovědětVymazat