pátek 7. října 2016

PROJECT LIFE CHALLENGE 10/2016

Protože klasická challenge na Pretty Papers je v říjnu zase pěknou výzvou, rozhodla se PL část našeho design teamu, že vás necháme v PL challenge tak trochu oddechnout. Nene, samozřejmě to neznamená, že v disciplíně PL nebudeme soutěžit vůbec. Ale nebudete muset vymýšlet nic zas tak složitého, ani zkoušet nové kapsičky či techniky. Samozřejmě může ukázat, že materiály, které budou potřeba, jste v PL albu ještě neměly. No, to vše prostě teprve uvidíme...uvidíte :-) Takže tady je zadání...TÉMA: Vellum + chipboard

 • ZADÁNÍ: vytvořte PL stránku a použijte na ní vellum (pergamenový papír, pauzák...) a chipboard (kartonová ozdoba, preferujeme ty dřevěné, ale jsme ochotné přimhouřit oko ;-))
 • PODMÍNKA: projekt musí být nově vytvořen a před zveřejněním na našem blogu nesmí být publikován jinde (facebook, osobní blog, pinterest apod.). 
 • JAK SE ZÚČASTNIT: 
  • pokud ještě nejste členem, přidejte se k naší facebookové skupině Project Life - Česká republika
  • vyfoťte hotovou stránku a přidejte fotku do aktuálního alba Project Life Challenge na Facebooku, nepostujte fotky na zeď, ani do svých vlastních alb (tam si je ale samozřejmě můžete nahrát taky) 
  • ke každé fotce připište pro jistotu Vaše jméno a PL Challenge 10/2016
 • TERMÍN: pondělí 31.10.2016
 • VÝHRA: Samozřejmě, že vaše snažení nezůstane bez povšimnutí :-) Na konci každého měsíce vybereme 1 z vás, která obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 200 Kč pro nákup v e-shopu Pretty Papers.
Inspiraci pro Vás připravila Ivka...

"Tak tu je môj príspevok do PL challenge. Použila som vellum, drevené chipboardy, podlepila som fotky a vellum prišila zošívačkou..."
...i Dianka.

"Zelené vellum se mi krásně hodilo jako podklad pro text na stránku z květnové dovolené. A chipboard velryby jsem si na ni vyloženě šetřila a modlila se, abych ho neztratila, než se k ní vůbec dopracuju..."
Takže takhle nějak vypadají použité materiály a my se už těšíme na Vaše soutěžní příspěvky!

Žádné komentáře:

Okomentovat