čtvrtek 10. listopadu 2016

DIY TUTORIÁL... MAGNETKA

Pri tvorbe pohľadníc často používam rôzne kartónové výrezy rámikov, je to jedna z mojich obľúbených ozdôb. Niektoré rámiky sú prázdne, niektoré majú v strede kartónový kruh alebo ovál. Nie vždy tento stred použijem, a tak si všetky odkladám do jednej krabičky. Už som ich pár krát použila, a tento krát som z nich vyrobila magnetku:


Moja "zbierka" týchto prebytočných výrezov vyzerá asi takto:


Vybrala som si dva kruhy - jeden väčší a jeden menší. Väčší kruh som nalepila na kúsok papiera z kolekcie So Fancy od Simple Stories a podľa okraju som ho vystrihla:Na menší kruh som nalepila fotku a tiež som ju podľa okraju vystrihla:


Z kolekcie So Fancy som si vybrala pár ozdôb - vystrihla som si malý fotoaparát a vybrala pár kartónových samolepiek a nálepiek. Podľa menšieho kruhu, ktorý som chcela dať na ozdoby, som ich nalepila na podklad:


Potom som na vrch nalepila kruh s fotkou:


Keďže nemám doma magnetickú fóliu, na spodnú stranu som nalepila jednu z reklamných magnetiek, ktorých máme doma dosť:Nakoniec som ju ešte trochu dozdobila a hotovo:

A takto vyzerá v akcii na našej chladničke:


A keďže sa mi táto fotka veľmi páči, svoje miesto si našla aj v albume ako veľká stránka:
Prajem krásny deň


4 komentáře:

  1. Magnetka - super nápad a perfektné prevedenie. A ten LO ... nádhera! Zakaždým, keď nás necháš nahliadnuť do svojho albumu, premýšľam, ako v Tebe možu byť naraz 2 ľudia dokonale tvoriaci v úplne iných štýloch ... :-)

    OdpovědětVymazat
  2. to je krasa! super napad s tou magnetkou, Dani!

    OdpovědětVymazat