sobota 4. dubna 2015

Project Life Photo Challenge - Duben 2015

Propadli jste stejně jako my Project Life?

 Milujete focení a fotíte všechno a všude?

 Rádi se pochlubíte svými výtvory a inspirujete se od ostatních? 

Pak právě pro vás je tu Project Life Photo Challenge od Pretty Papers.

A máme tu doopravdy jaro! Alespoň v kalendáři, protože venku si z nás počasí dělá vyloženě legraci. Na druhou stranu tohle střídání sluníčka, deště a sněhu a vůbec všechny změny a neočekávané události jsou vlastně docela fajn. Často nás donutí se na svět dívat jinýma očima, než jsme zvyklí. A třeba i přes objektivy našich fotoaparátů.

V dubnu nás čekají Velikonoce a na konci měsíce taky pálení čarodějnic. A mezi tím určitě spoustu dalších příležitostí, které se budou v PL albech parádně vyjímat. Navíc, jak tak pozoruji Facebookovou stránku Project Life - Česká republika, fotíte o sto šest a naše výzva vás baví. To mě neuvěřitelně těší, a tak jsem se trochu osmělila a udělala jsem pro tentokrát seznam zase o trochu více abstraktní. To abyste mohli pořádně popustit uzdu své fantazii a experimentovat. 

Opět platí, že pořadí fotek je čistě orientační. Můžete si vybrat podle nálady, situace, nebo podle toho, co se u vás doma zrovna děje. A kolikrát zjistíte, že jste třeba vyfotili něco úplnou náhodou.

A tady už jsou dubnová témata:
A jak se PL Photo Challenge zúčastnit? 
  • vyfoťte podle našeho seznamu alespoň 3 fotky
  • zpracujte tyto fotky do svého Project Life alba
  • pokud ještě nejste členem, přidejte se k naší facebookové skupině Project Life - Česká republika
  • vyfoťte hotové stránky (nejlépe přímo konkrétní kapsy) přidejte fotky do aktuálního alba Project Life Photo Challenge na Facebooku, nepostujte fotky na zeď, ani do svých vlastních alb (tam si je ale samozřejmě můžete nahrát taky) 
  • ke každé fotce připište, o které téma ze seznamu se jedná
  • termín přidání fotek je vždy do 15. dne následujícího měsíce

Samozřejmě vaše snažení nezůstane bez povšimnutí :-) Na konci každého měsíce náhodně vybereme 3 z vás, které obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 100 Kč pro nákup v e-shopu Pretty Papers.

Tak co vy a dubnová témata?
Doufáme, že přijmete naši výzvu a už teď se těšíme na vaše úlovky!

Žádné komentáře:

Okomentovat