pátek 17. července 2015

Project Life s Markétou... Prázdninový deník 2014

Jsem tu s mým posledním, loňským dovolenkovým deníkem. Desky také čekají na své zdobení. I když vlastně nevím, jestli je zdobit budu. Nejsem si úplně jistá trvanlivostí, ještě uvidím.

Opět je v albu Snap od Simple Stories.


Deník jsem si předpřipravila doma. Použila jsme opět originál stránky Snap z několika jejich letních kolekcí, pár stránek od Bo Bunny, nějaké zbytkové papíry, obálky, pár stránek jsem vyrobila z přáníčkových sad z Lidlu. Je to takový velikostní pel mel, ale právě ta rozmanitost se mi moc líbí.


S sebou jsem měla standardní výbavu - počítač, tiskárnu Selphy, samolepky, razítka od Kety, výřezy, enamelky.


Opět jsem používala skoro všechno co mi přišlo pod ruku.  Účtenky, voucher, letáky, mapky, pohledy, sáčky atd.


Spojovacím znakem jsou šipková razítka s označením dnů a zážitků.


Samozřejmostí jsou i washi pásky.V obálce je schovaný voucher.


Místo kde je procvaknutá mapa jsem z obou stran zpevnila washi páskou, aby byla silnější a vydržela častější otáčení.


Ta malá stránka je právě  z těch přáníček z Lidlu. A vlepila jsem i nalezené peří :-)Několik artefaktů z nákupu.Do deníku samozřejmě patří i kartička s piškvorkami - manžel vždycky vyhrál :-(  :-))))

Rodinná fotka samospouští - kvalita nic moc , ale jsme tam všichni ! :-)


Tady jsem si nalepila mušličky. Ano, opravdické mušle. Miluju moře po bouřce a každý rok na ni máme štěstí. Břeh je pak krásně udusaný a posetý neskutečným množstvím mušlí. Samozřejmě sbíráme ty největší a nejkrásnější, ale do deníku se skvěle hodila mušlí miminka :-)


Tam kam jsem chtěla mušle nalepit, jsem nanesla větší vrstvu Glossy Accents a mušle s pískem nalepila. Zaschlo to docela rychle, jemný písek se odrolil, ale jinak i po roce vše skvěle drží.
Nalepit se dají i kelímky od zmrzliny :-)


Mimoni - co k tomu říct, snad jen že 2 se povedly Amálce vyhrát v tom chapavém automatu !! Je prostě dobrá !

Tak a to jsou poslední fotky našeho deníku. Nejradši mám tu poslední - je to totiž skoro fotografický zázrak a kouzlo nechtěného. Můj muž odřídil celou cestu domů v kuse - borec ! Já pospávala vedle něj a když jsme dojeli na Dobříš, kousek od domova Ruda mě vzbudil, že vychází slunce a je to krásné, jestli to nechci vyfotit. V polospánku jsem vylovila foťák, se sotva otevřenýma očima něco cvakla a znovu usnula.


A tohle překvapení pak na mě čekalo v počítači ! Fotka je nádherná barevně, ostrá a .... to hejno ptáků posazené na drátech jako korálky ! To jsem si v té mlhavé chvíli vůbec nevšimla :-)


No a na konci deníku samozřejmě psaný denní záznam.

A jak jste na tom vy ?? Už máte svůj letní deník připravený, nebo už lepíte píšete ???

Nezapomeňte se s námi o svoje  deníky podělit.

Krásné léto a spoustu zážitků !!

11 komentářů:

 1. Úžasný deník, vymazlený, plný detailů. Díky za ukázku! Až mě začíná mrzet, že si letos deník na dovču nedělám :-).

  OdpovědětVymazat
 2. Nádhera. Máš to krásně vymazlené.

  OdpovědětVymazat
 3. A Markét, můžu příště na dovolenou s Tebou? Že bys mi taky vedla takový pěkný deníček?! :-) Ale vážně - jakože Sn@p nepoužívám, snad o tom pod záplavou Tvých příspěvků začnu uvažovat. Na dovolenou mi to přijde vážně prima! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Letos jsem si poprvé pořídila na dovolenou stejný deník a už se moc těším, až začnu tvořit. A toto je pro mě VELIKÁ inspirace. Krásné.

  OdpovědětVymazat
 5. Parádní a hlavně originální!!! To množství detailů, vychytávek a všelijakých upomínek na všechny zážitky vypadá skvěle...

  OdpovědětVymazat
 6. Tento příspěvek mě moc potěšil. Jednak je to moc krásný deníček a jednak jsem zjistila, že jsme část dovolevé trávili vlastně spolu. Byli jsme ve stejný čas ve stejném hotelu a chodili po stejných místech. Moc děkuji za připomenutí krásné dovolené. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to je neuvěřitelné ??!!! Svět je malý a kulatý ! Tak zase příště :-)

   Vymazat
 7. Markét máš ho fakt super ... a ta fotka poslední ranní - Svítání, ta se oparvdu povedla .... manžel má jedničku s hvězdičkou, že Tě vzbudil ...

  OdpovědětVymazat