pondělí 20. ledna 2020

CHALLENGE MASTER 2019

Naše milé scrap ženy, kamarádky a účastnice celoroční soutěže CHALLENGE MASTER. Konečně nastala ta dlouho očekávaná chvíle... Ach jo, jak to napsat, abyste poznaly, jak jsme nadšené z toho, jak to celé dopadlo. Byly jste prostě skvělé a my jsme dojaté a už vás nebudeme déle napínat.


Chvíli jsme uvažovaly, jestli nepořídit ekonomický sofistikovný software, položek k evidenci a vyhodnocení toho bylo na papír a tužku opravdu trochu moc. Naštěstí je ale Pretty Papers malá rodinná firma a tak si vás Didi všechny pamatuje a nějaká ta změna jména během roku ji nerozhodí :) Tak je to po kupě a trochu té malé statistiky na úvod.

Během roku jsme dostaly neuvěřitelných 496 příspěvků (259 přáníček a 237 layoutů). A to od 75 kreativních soutěžících. WOW! Jste neuvěřitelné! Největší účast byla hned v prvním kole - v obrazárně a nejméně vám sedlo téma říjnové - polomáčené. Pro nás je to zajímavá zpětná vazba.

Některé z vás tvořily výhradně přání, některé naopak výhradně layouty a některé od každého trochu. Jsou mezi vámi i také, které se zúčastnily všech 12 výzev a to v obou kategoriích zároveň! 

SMEKÁME PŘED:
Jaroslavou (Jájou) S.
Lenkou Hyhlíkovou
Martinou S.
Radkou K.

Vám rozhodně náleží vytuněný titul ABSOLUTNÍ CHALLENGE MASTER 2019! :-)

V kategorii přání se všech 12 výzev zúčastnily:
Lenka Hradilová
Lucia P.
Marie M.
Mirka P.
Mirka Č.
Pavlína Š.
Petra V.
Soňa D.

V kategorii layoutů se všech 12 výzev zúčastnily:
Ája S.
Guna L.
Leona F.
Lucia V.
Milena K.
Petra W.
Veronika S.

Všech 12 výzev se střídavě v obou kategoriích zúčastnily:
Barča H.
Kamila S.
Konstancie Z.
Lucie M.
Petra M.

Všech těchto 24 statečných získalo titul CHALLENGE MASTER 2019speciální ručně vyrobený diplom a slevovou poukázku na nákup v e-shopu Pretty Papers s 20% slevou.  Navíc všechny postoupily do slosování o BIG SHOT (nebo vyřezávací šablony ve stejné hodnotě). Diplom a poukázku obdrží během února, slosování právě provedla Didi ve spolupráci s Adámkem :) 

VŠEM ZÚČASTNĚNÝM MOC GRATULUJEME!!!

VÝHERCEM SE STÁVÁ....!!!!
11 komentářů:

 1. Tak já si tu tak poklidně snídám, přemýšlím, co dnes slepím do prosincového deníčku..., otevřu blog pro nikdy nekončící inspiraci... A málem jsem se udusila chlebem s marmeládou 🤣😂😍😍😍 Nemohu uvěřit a pro jistotu pouštím video znovu. Tak jo, radši do třetice, přece jen jsem toho na dnešek moc nenaspala 🤔 Ale jo, je to tam! Já jsem nikdy nic nevyhrála. Tohle je sen. Nevím, jak poděkovat ❤❤❤

  I bez výhry to byl pro mě krásný rok, kdy jsem se po letech vrátila k mým milovaným papírům a konečně významněji pokročila v dokumentování našich všedních (pro mě krásných) dnů... A za to patří dík vám všem, že jste mě tak motivovaly a inspirovaly! ❤ A teď ještě Big Shot. No wow. Já prostě nemám slov. DĚKUJUUU !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, moc ti gratuluji! Uzij si vyhru a tesim se na projekty!

   Vymazat
 2. Taky děkuji holkám za super výzvy a Baruš gratuluji k výhře.

  OdpovědětVymazat
 3. Baruš velká gratulace! Všem vám moc díky, byly jste fakt úžasné a myslím, že se i letos máte na co těšit!!:). A za mě osobní poklona pro Martinu S.a její králíčky. Vždy skvělé a originální, vtipné i dojemné. Marti moc díky - super výkon!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Gratulujem nám všetkým za účasť a ďakujem za toľko inšpirácií, 496 je teda už iné číslo. Gratulujem aj vyherkyni, že sa na ňu ta šťastena predsa len usmiala. A teším sa na výzvy 202, ktorých sa verím, že s plným nasadením opäť zúčastním.

  OdpovědětVymazat
 5. Martina Smolová20. ledna 2020 21:53

  Také já v první řadě gratuluji Baruš k výhře!!
  Dále znovu všem za super rok plný inspirace a kreativity. Už se moc těším, co nám přinese rok 2020...
  A Aničko, moc děkuji za Tvá slova! Zrovna od Tebe si to opravdu považuji! Zahřálo u srdíčka...

  OdpovědětVymazat
 6. Velká gratulace. Někdy to byla pěkná fuška. ����

  OdpovědětVymazat
 7. Gratuluju! Byl to krásný papírový rok a před námi čeká další :)

  OdpovědětVymazat
 8. I want you, all of you. I want to feel you inside me, deep inside me. I want you to tell me when you’re going to cum, hear you moan my name and fuck me harder. Click here and Check me out i am getting naked here ;)

  OdpovědětVymazat