úterý 28. června 2016

DIY TUTORIÁL... Darčeková obálka

Kolekcia It's a boy od Carta Bella sa mi veľmi páči vďaka svojim roztomilým motívom a krásnym papierom. Spravila som z nej už niekoľko prianí k narodeniu dieťatka, a teraz som vyskúšala darčekovú obálku:Základom obálky je papier v rozmere 18 x 30,5 cm, dlhšiu stranu som si rozdelila na tri časti - 10 cm, 12 cm a 8,5 cm:


Papier som zložila:Dlhšiu časť - 10 cm - som zrezala do trojuholníka. Špic začína v strede, na okrajoch som ju odstrihla o 4 cm a okraj som ozdobila okrajovou raznicou:Z vnútornej strany som si na oboch zhyboch naznačila stred a urobila som si 1 cm zárez na prevlečenie stuhy:

Na časť s rozmerom 8,5 cm som nalepila na okraje obojstrannú lepiacu pásku a obálku som zlepila:Obojstrannú lepiacu pásku som použila aj na prichytenie stužky na vrchnej časti obálky:Na prekrytie špicu, kde sa stretávajú miesta vyseknuté okrajovou raznicou, som použila dva veľké kruhy. Jeden som nalepila z vrchnej časti a druhý zo spodnej:
Obálku som jemne dozdobila nálepkami a hotovo:

A keďže priania sú mojou srdcovou záležitosťou, prikladám ešte pár inšpirácií na priania k narodeniu dieťatka alebo k narodeninám:
Prajem krásny deň

8 komentářů: