čtvrtek 29. prosince 2016

CHALLENGE 12/2016... HLASOVÁNÍ

Blíží se konec roku, ale taky konec měsíce. To znamená, že nesmíme zapomenout vyhodnotit poslední challenge, jejíž tématem byly sněhové vločky - a to Vám šlo moc hezky :-) Razítkovaly jste, embossovaly jste, používaly jste výseky i chipboardy, prostě příspěvky jsou zase různorodé a jeden hezčí než druhý. Vyhrát ale může jen jeden, respektive jeden v každé kategorii, a tak pojďme hlasovat! :-)

Hlasovat můžete vždy pro DVA vybrané PROJEKTY - jeden projekt v každé kategorii. Své favority napište formou komentáře přímo pod tento článek. V každé kategorii vyhraje projekt s nejvyšším počtem hlasů. Započítány budou pouze hlasy od uživatelů registrovaných na našich stránkách www.prettypapers.cz. Nezapomeňte proto svůj komentář podepsat!

Uzávěrka hlasování je v v pátek 30.prosince o půlnoci, výherce obou kategorií vyhlásíme v sobotu 31.prosince. Hrajeme o 2 poukázky na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč :-)

PŘÁNÍČKA:

Anička S.

Jana F.

Janka S.

Marie M.

Petra M.

Radka K.

Verča S.

Zdenka J.


LAYOUTY:

Andrea T.

Anička S.

18 komentářů:

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. To je sněhová vánice úplně, děkujeme za příspěvky! :) Přáníčko Radka K., layout Anička S. :-) Diana

  OdpovědětVymazat
 3. Přání Radka K, layout Anička S

  OdpovědětVymazat
 4. Přáníčko Radka K. a layout Anička S. (hlasuje Verča Sembolová)

  OdpovědětVymazat
 5. Přání Radka K., stránka Anicka S. Hlasuje Jiřka D.

  OdpovědětVymazat
 6. přání Radka K.;layouty se mi líbí oba, tentokrát tedy vyberu barvy a Andreau T.
  hlasuje Petra M.

  OdpovědětVymazat
 7. Moc děkuji za hlasy. Krásné téma to bylo a všem bych dala hlas už jen za účast - ze si našly čas tvořit. Mám teď kolem sebe tuny vloček skutečných - sněhových a už se těším jak to scrapnu. Hlas pro Radku K. a Andreu.

  OdpovědětVymazat