středa 7. prosince 2016

CHALLENGE 12/2016

Poslední challenge tohoto roku je tady. A my jsme zase přemýšlely, jak Vás vyzvat. Nakonec jsem si ale řekly, že máte jistě dost starostí s cukrovím a dárkovím, takže to vezmeme tak, abyste si tuhle výzvu pořádně užily. Téma je tedy pro tentokrát tak obecné, že ho můžete uchopit z jakéhokoliv konce, což konec konců uvidíte na ukázkách holek z našeho design teamu. Voilá, tady je, zimní challenge...

TÉMA: Vločky...sněhové


  • ZADÁNÍ: vytvořte projekt - přáníčko či scrapbookovou stránku - s motivem sněhových vloček
  • PODMÍNKA: projekt musí být nově vytvořen a před zveřejněním na našem blogu nesmí být publikován jinde (facebook, osobní blog, pinterest apod.). Přihlásit můžete 1 projekt do každé kategorie.
  • TERMÍN: fotky posílejte do úterý 27. prosince 2016 na email info@prettypapers.cz, do předmětu zprávy napište CHALLENGE 12/2016. Fotky poté budou vystaveny na blogu a výherce určíme hlasováním! Max. velikost fotky: 1 Mb. Větší fotky (nebo také velmi nekvalitní fotky) nebudou do challenge zařazeny!
  • VÝHRA: dárkový poukaz na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč (pro každou kategorii)
  • KATEGORIE: oceňujeme zvlášť 12" stránky a zvlášť přáníčka a vy se můžete soutěže zúčastnit v každé kategorii :-)

A tady už je slíbená vločková inspirace od nás pro vás:

DANIELKAIVKATEREZKA
JITKA


DIANKA


Těšíme se na Vaše příspěvky! :-)

1 komentář:

  1. Krásné zadání, a krásné výtvory! Ta rukavička je úžasná! A s Terezkou mám stejnou šablonu a použily jsme ji stejně na vánoční přání...:)

    OdpovědětVymazat