úterý 16. května 2017

INŠPIRÁCIA... BABY LAYOUT

Vždy keď sa objaví v e-shope nejaká nová detská kolekcia tak sa po nej len tak zapráši. Tento krát som, ale neodolala ani ja a niečo som si ulovila aj pre seba. Zapáčila sa mi kolekcia Lullaby od Pebbles a konkrétne jej dievčenské prevedenie (ale nakoniec som pridala aj pár kúskov z tej chlapčenskej) A čo som z nej vyrobila??? Samozrejme prvým výtvorom nemohlo byť nič iné ako layout a o ten sa s Vami dnes podelím.


Na základ som použila bielu podkladovú štvrťku, ktorú som mojou obľúbenou technikou (pomocou fólie) zafarbila ružovou farbou, ktorú som si namiešala.
Na stránke som chcela použiť viac fotiek, preto som zvolila malé štvorcové fotky 2x2 inch. 


Dohromady sú na stránke 4 fotky umiestnené pod sebou. Chcela som trošku rozbiť tú pravidelnosť tak som každú nalepila iným smerom. 
Fotky som podlepila pásmi, ktoré som odstrihla z veľkých 30´´ papierov.


Nápis BABY som si vystrihla z malých 6x6 papierov. 
Dal by sa použiť aj ten z papierových výsekov (pretože sa medzi Nimi nachádza) ale potrebovala som písmenká trochu zmenšiť. Tak som si písmenká obkreslila a vystrihla ich menšie.
Následne som na stránku pridala pár papierových výsekov a samolepiek (niektoré som podlepila 3D štvorčekmi)


Výslednú stránku som ešte nakoniec podlepila ružovým papierom s bocianmi a po obvode som ju prešila na stroji. (ospravedlňujem sa, že to šitie nie je úplne rovné :-)
A tak vznikla moja prvá stránka z kolekcie LULLABY.
A čo ste vytvorili vy z tejto kolekcie?? 
Nezabudnite sa s Nami podeliť a pochváliť na Našej pinterestovej nástenke.
Krásny deň želám.

7 komentářů:

 1. Ivi, ďalšia krásna stránka! Tie veľké písmená sú TOP! A neviem ako ostatní, ale mne sa zdá, že krivé šitie je niekedy žiadúce. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani ďakujeem :-) no s tým šitím som si to pri tomto layoute "užila" ešte, že som šila na začiatku. Jednu stránku som tak pokazila /došla mi niť a ostali len diery tak som to musela opakovať, nakoniec som bola rada, že je tok ako je :)

   Vymazat
 2. To je takova naadhera, urcite se necham inspirovat Ivi:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ivi, to je nádherná stránka...máš to úžasně sladěné!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásná stránka! Barvy, kompozice, nápad, fotky...a někde pod tím je schovaná úžasná skvrna! Ty Ti fakt jdou :)

  OdpovědětVymazat