čtvrtek 2. listopadu 2017

CHALLENGE 11/2017

S novým měsícem tu máme novou challenge. Lámaly jsme si hlavičky, co na vás vymyslet - podzim už jsme měly a do Vánoc daleko :-) Nakonec jsem poprosila Jíťu, aby pro vás připravila přáníčko k liftnutí. Taková tichá pošta...

TÉMA: LIFTOVÁNÍ • ZADÁNÍ: vytvořte projekt (přáníčko nebo scrapbookovou stránku) inspirovaný přáníčkem od Jíťi, toto téma by mělo být na projektu jasně rozpoznatelné a mělo by dominovat.
 • PODMÍNKA: projekt musí být nově vytvořen pro aktuální challenge a před zveřejněním na našem blogu nesmí být publikován jinde (facebook, osobní blog, pinterest apod.). Přihlásit můžete 1 projekt do každé kategorie.
 • TERMÍN: fotky posílejte do úterý 28. listopadu 2017 na email info@prettypapers.cz, do předmětu zprávy napište CHALLENGE 11/2017. Fotky poté budou vystaveny na blogu a výherce určíme hlasováním! Max. velikost fotky: 1 Mb. Větší fotky (nebo také velmi nekvalitní fotky) nebudou do challenge zařazeny! Prosím o dodržování tohoto pravidla, není potřeba posílat fotky 4 Mb a výše :-)
 • KATEGORIE: oceňujeme zvlášť 12" stránky a zvlášť přáníčka, soutěže se můžete zúčastnit v obou kategoriích.
 • VÝHRA: dárkový poukaz na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč (pro každou kategorii)

A tady je inspirace od našeho design teamu:


Ilonka

Danielka

Terezka

Ivka

Anička

2 komentáře:

 1. Děvčata máte to liftování nádherné. Agi

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny projekty jsou krásné, ale Aničko - ta stránka je úplně boží !!!! ♥

  OdpovědětVymazat