pondělí 21. května 2018

CHALLENGE INŠPIRÁCIA... LAYOUT "I AM"

Do dnešného článku som si pripravila inšpiráciu do challenge v podobe layoutu:


Keď bola challenge vyhlásená a videla som krásne projekty ostatných dievčat z design tímu, a hlavne nádherné maľované priania od Ilonky povedala som si, že skúsim aj ja trošku maľovania a vytvorím layout. Ale moje kríže mi dali na pár dní stopku a uložili ma na gauč. Tak som si po večeroch pri ležaní aspoň trochu vystrihovala a načala som aj novú kolekciu I Am od Simple Stories. Prešla som si papiere, pár z nich som si vybrala a povystrihovala som si z nich obrázky. Potom som si ich začala ukladať na papier do venčeka a bolo mi jasné, že z maľovania tento krát nebude nič.


Vystrihla som si kvety, motýle, nápis, a nakoniec aj fotku, ktorú som chcela použiť. Poukladala som ich do tvaru venčeka a pridala som nálepky.


Keď som s usporiadaním bola spokojná, všetko som nalepila na pevno. Na záver som pridala len pár bielych tekutých enameliek.Bol to celkom rýchly layout, okrem vystrihovania mi jeho tvorba trvala asi hodinku. Ale s výsledkom som spokojná, a moje maľovacie plány opäť odkladám na neurčito...


Prajem krásny deň a teším sa na vaše príspevky do challenge :)

3 komentáře:

  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

    OdpovědětVymazat
  2. Opravdu krásné. Líbí se mi i to jak je zpracována fotka, působí to plasticky. Kdyby to byl soutěžní výtvor, měl by můj hlas :-)

    OdpovědětVymazat