sobota 29. prosince 2018

CHALLENGE 12/2018... HLASOVÁNÍ

Titul "srdcař" si zaslouží všechny dámy, které si v prosinci našly chvilku na scrap a na naši výzvu. A navíc ještě titul "Všeumělka" za to, jakým způsobem se popasovaly s ne úplně lehkým tématem "perokresba". Upřímně vám dámy děkujeme, jsou to opravdu velmi pěkné příspěvky. A právě od této chvíle se můžete všichni vyjádřit pomocí hlasování. Které dílo je pro vás to nej?

Hlasovat můžete pro dva vybrané projekty - jeden projekt v každé kategorii. Své favority napište formou komentáře přímo pod tento článek. V každé kategorii vyhraje projekt s nejvyšším počtem hlasů. Započítány budou pouze hlasy od uživatelů registrovaných na našich stránkách www.prettypapers.cz. Nezapomeňte proto svůj komentář podepsat!

Uzávěrka hlasování je v pondělí 31. prosince o půlnoci, výherce vyhlásíme ve středu 2. ledna. Hrajeme o poukázky na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč, jednu v každé kategorii.

PŘÁNÍČKA:

Petra V.

Soňa D.

LAYOUTY:

Jaroslava S. 

Konstancie Z.

Lucia V.

22 komentářů:

 1. Vsetky vytvory su prekrasne, ja hlasujem z pohladnic za Sonu D. a z layoutov na Luciu V. Zaroven vsetkym zelam vsetko dobre do Noveho roku!!! Janka_S

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny dámy si zaslouží velikánskou pochvalu, každá vytvořila moc pěkné dílko.Mě se líbí přáníčko Petry V. a stránka Jaroslavy S. Přeji VŠEM krásné tvoření a pevné zdraví v roce 2019

  OdpovědětVymazat
 3. Petra V. A Lucia v. Ale máte to krásné všechny.

  OdpovědětVymazat
 4. Hlasuji přání Sona D. a layout Jaroslava S.(hlasuje Verča Sembolová)

  OdpovědětVymazat
 5. Tiež sa pridávam a svoj hlas davam Soňa D. A Lucia V. Krásne výtvory dievčatá

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné .. hlasuji pro Soňu D. a Luciu V. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné... hlasuji pro Soňu D. a Luciu V.

  OdpovědětVymazat
 8. Davam hlas jednorozcovi od Soni D. A stranke od Jaroslavi S.

  OdpovědětVymazat
 9. Pohľadnica Soňa D. a LO Lucia V.

  OdpovědětVymazat
 10. Soňa D. A Lucia V.
  Hlasuje Petra M.

  OdpovědětVymazat