čtvrtek 2. ledna 2020

CHALLENGE 12/2019... HLASOVÁNÍ

Moc děkuji všem z vás, které si v předvánočním shonu (nebo během povánočního lenošení) našly čas a věnovaly chvilku (ehm, věřím, že spousta z vás i pořádně dlouhou chvíli!) tomu, aby nejen vytvořily projekt do naší poslední letošní challenge, ale hlavně také připsaly pár řádek o tom, co pro vás Pretty Papers znamená, jak dlouho se známe, co jsme vás naučily nového apod. Opravdu si vaší snahy moc cením, vážím si vaší přízně a moc vám za vše jménem Pretty Papers a také našeho úžasného design teamu děkuji. Děkuji za to, že čtete náš blog, za všechny vaše komentáře, slova podpory, účast v challenge a vše ostatní! Máme vás rády!!!

Hlasovat můžete pro dva vybrané projekty - jeden projekt v každé kategorii. Své favority napište formou komentáře přímo pod tento článek. V každé kategorii vyhraje projekt s nejvyšším počtem hlasů. Započítány budou pouze hlasy od uživatelů registrovaných na našich stránkách www.prettypapers.cz. Nezapomeňte proto svůj komentář podepsat!

Uzávěrka hlasování je v sobotu 4. ledna o půlnoci, výherce vyhlásíme v neděli 5. ledna. Hrajeme o poukázky na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč, jednu v každé kategorii. Během příštího týdne také vyhlásíme výsledky naší celoroční challenge o titul SCRAP MASTER! Sama jsem zvědavá, kolik z vás se vyhecovalo a splnilo všechny naše soutěžní podmínky a zúčastnilo se všech 12 měsíčních výzev. 

PŘÁNÍČKA:

Bára H.
"A teď k mému příspěvku... mám PLkovou stránku z června z tvojí perfektní narozeninové oslavy obchůdku - to by se jistě hodilo, ale zaznamenala jsem tam i různé jiné všednosti a taky by to nebyl už nový výtvor... Tak někdy přinesu třeba ukázat... Nakonec jsem se ale rozhodla použít nasyslené pamětní materiály ze samotného počátku "Pretty Papers" ještě z bytečku u lesíka :-) Na to moc ráda vzpomínám, na moje první nesmělé nákupy, na první stránky, éru ATC kartiček a taky na Emičku v kočárku... :-) Mám od tebe třetinu nějaké maga veliké puntičkované sady papírů - ty používám moc ráda a často a přijde mi úplně bezedná :-) No a pak jsem sáhla na naopak skoro netknuté "smirkové" panenky... Bylo to hezké tvoření a vzpomínání."


Jája S.
"Pokud jde o přáníčko, tak když se řekne Pretty Papers a Vánoce, hned se mi vybaví Danielčina kraftová přáníčka. A tak ani mé soutěžní nemohlo být jiné. Přeji tedy všem z Pretty Papers krásné Vánoce. Na přáníčko jsem použila rolničku, kterou jsem si pořídila tuším loni (a je jedna z posledních, děti mi je rády kradou na své tvoření), razítka Inkadinkado, která používám ráda a často a mezi bílými cákanci jsou použité i Perfect Pearls, které ale na fotce vidět nejsou, jsou však věcí, po které sahám velmi často."


Konstancie Z.
"Není den, abych nezatočila klikou svého přístroje. A tak se pro mě PRETTY PAPERS
s paní Handlovou stal přítelem, parťákem, učitelem a bezva spolehlivým dodavatelem. Díky jste prostě nejlepší."


Lenka Hradilová
"Vše nejlepší k 10. narozeninám, spoustu skvělých nápadů, tvůrčí energie a tolik spokojených zákazníků, jako je krásných papírů 😁 ve Vašem skvělém obchodě. Díky moc za možnost utéct občas od každodenních povinností a starostí do světa fantazie."


Lenka Hyhlíková
"Milé Pretty Papers, blahopřeji vám ke krásném kulatému výročí a do dalších let přeji mnoho kreativních nápadů, sil a spokojenosti. Přáníčko i stránku s tématem posílám přílohou. Děkuji, že jste:-))"


Lucia P.
"Pretty Papers pre mňa predstavuje scrapbookové pomôcky, razítka, papiere od Simple Stories a Distress ink - keď som si u Vás pred pár rokmi kúpila prvú, vznikla z toho závislosť 😀 Ďakujem za to, že ste, za Vaš prístup ku každému zákazníkovi. Prajem Vám veľa spokojných scrapbookových nadšencov a ešte minimálne ďalších 10 rokov na trhu 😀"


Marie M.
"A ještě pár vět o tom, co pro mě znamenají "krásné papíry - pretty papers": Od malička, tak jako většina dětí nejraději chodí nakupovat do hračkářství, pro mě nejlákavějšími obchody byla všechna papírnictví. Neustále mě fascinovaly všechny barvičky, pastelky, ... Postupem času se moje kreativní směřování rozbíhalo mnoha směry - od vyšívání, přes quilling a papírové vystřihovánky, tak dlouho, dokud jsem neobjevila scrapování. Tato technika mě naplno pohltila. A to, že nejoblíbenější obchůdek je ve Znojmě, v jehož blízkosti jsem v malé vesnici prožívala u prarodičů nejkrásnější chvíle svého dětství a kde vlastně moje okouzlení papíry, barvičkami začalo - ve chvíli, kdy jsem jako malá fascinovaně pozorovala při práci dědu, který barvami "oživoval" postavičky vybledého starého kašírovaného betléma, to už je jenom třešnička na dortu."


Martina S.
"Zároveň přeji do roku 2020 (i dalších desítek let) spoustu spokojených zákazníků!"


Mirka P.
"A proč toto zpracování? A proč Pretty Papers? 
1.No protože DIDI ( mám ji jako kmotru a skvělou holku, která mi vždy poradí a byla mi velkou oporou i inspirací na kurzech v Liberci. A když jsem vyhrála Big Shot, tak jsem slíbila, že se hraní jak říkám tvobě z papíru budu věnovat. 
2. Proč toto zpracování? No tyto víly jsou od DIDI a vždy budu vědět, z kterého obchodu nejraději nakupuji."


Mirka Č.
"Moje babička mi říkávala - čím je člověk starší, tím rychleji ten čas utíká. A letošní rok mi utekl hrozně rychle (už dlouho nepatřím k juniorkám..), vždyť to není tak dávno, co challenge začala a právě posílám přání do posledního kola. Pretty Papers jsem objevila před rokem. A jsem za to moc ráda. Děkuji za možnost pořídit si u vás krásné papíry, úžasná razítka, skvělé šablony a spoustu nutně potřebných věciček pro moji radost, pro moje papírové tvoření. Děkuji za neskutečné množství báječných inspirativních nápadů. Děkuji za krásný rok, který jsem si mohla užít ve vaší challenge."


Pavlína Š.
"Pretty Papers - studnice nápadů a materiálů.....miluji kraftový papír a jutový provázek, který má nejlepší ( slaboučký ) právě Pretty Papers. Navíc Didi je žena na pravém místě, vždy ráda poradí, je velice ochotná a milá... moc děkuji, že Pretty Papers tu pro nás je!"


Petra M.
"... o chvíli později jsem propadla cardmakingu a pořád mě hodně baví, nejvíc přáníček vyrobím samozřejmě na Vánoce, a tímto přáním bych chtěla PP popřát (opožděně) veselé Vánoce a hlavně úspěšný nový rok 2020! Nakupování v tomto obchodě je vždy komfortní a Didi je ochotná splnit všechna přání svých zákaznic. Jsem ráda, že jsem ji mohla poznat i osobně na otevírání obchodu ve Znojmě."


Petra V.
"Pretty Papers je obchod, ve kterém jsem před 6 lety nakoupila svůj první scrapbookový materiál, takže Vám vlastně vděčím za tenhle krásný koníček. Veliké díky! Krásné papíry zbožňuji a na přání, které zasílám do soutěže, je jeden z mých nejoblíbenějších zimních papírů vůbec."


Petra W.
"Je to neuvěřitelné, ale opravdu posílám svůj dvanáctý příspěvek do challenge. Pod heslem pretty papers mě jako první napadá má dcera, díky které celá má láska až posedlost vlastně začala. Letos završím třetí rok tvoření hlavně pro ni. Nedávno oslavila 5 let, stejně tak jako jedna z jejích kamarádek, pro kterou jsme vytvářela toto přání. "


Radka K.
"Krásné papíry mám ráda odjakživa. Když jsem objevila před pár lety svět scrapbookingu, našla jsem se v něm. Nejdřív to vypadalo, že to bude koníček hlavně sběratelský, ráda jsem hromadila zásoby a přerovnávala jsem je. Střihnout do některých papírů jsem se až bála :-) Ale díky obchodům jako je Pretty Papers, jejich blogu a holkám, které za ním stojí, jsem se své zásoby naučila i používat."


Soňa D.
"Při zpracování tématu jsem se nechala inspirovat grafickou podobou vašeho loga, kterou jsem použila jako "sketch" ;) Svatební téma bylo samozřejmě jasnou volbou..."


Zara U.
"Vytvorila som pohľadnicu na ktorej dominuje príťažlivosť k Pretty Papers. Takto podobne sa cítim, keď moje deti večer zaspia a ja sa môžem ponoriť do úžasného kreatívneho sveta, plného farieb, možností, keď netrpezlivo otváram blog a čítam nádherné popisy design teamu k ich úžasnej tvorbe, ktorá ma neraz inšpirovala. Za tento môj druhý večerný život Vám ďakujem."LAYOUTY:

Guna L.
"Co pro mě Pretty Papers znamená - už nevím, jak jsem vás objevila, ale především PP mám spojené s letošní challenge, kdy jsem měla možnost vyzkoušet spoustu nových věcí a tak posunout svou kreativitu dál a najít cestu, jak zpracovat pro mě "out of the box" témata do své podoby. (Taková krajka nebo polomáčenée byla fakt pořádná výzva, ale oba layouty se mi nakonec líbí) A za to vám děkuji.Tak na závěrečný layout jsem se rozhodla scrapovat scrapování a všech 12 výzev."


Jája S.
"... u stránky bylo rozhodování trochu složitější. Nakonec zvítězila připomínka celého letošního tvoření pro Pretty Papers. Druhou zvažovanou možností byla předělávka mé úplně první scrapbookové stránky, tu jsem totiž vytvořila právě do jedné z vašich výzev. I z tohoto důvodu je pro mě Pretty Papers taková srdcovka, navíc mám od vás spoustu pomůcek, které používám neustále. Hlavně velkou pákovou řezačku, neocenitelný pomocník. Písmena na stránce jsou vyřezaná na plotru, názvy měsíců metalické samolepky MME, doladěno průhlednými samolepkami Amy Tangerine z kolekce Shine On. Když jsem konzultovala stránku s manželem, tak pochyboval, že černé kytičky by stránku rozveselily, když bylo hotovo, tak uznal, že je to opravdu znát. Musíme ty naše chlapy neustále vzdělávat :)"


Kamila S.

Lenka H.

Leona F.
"Byl to pro mne trochu oříšek.... Pod pojmem Pretty Papers je letos pro mne zejména kazdoměsíční tvoření do challenge a tak bych nerada vynechala poslední kolo 🙂 Tvoření jako takové pro mne znamená zejména zaznamenávat vzpomínky mé rodiny a tak jsem to taky pojmula... Fotka, na které jsou mí tři kluci, určitě patří do alba 🙂 Snad to takto projde... "


Lucia V.
"Môj 12ty layout je o tom čo ma napĺňa šťastím a hreje pri srdci. Teda samozrejme okrem mojej milujúcej rodiny 😍. Ja mám zakaždým malé Vianoce, keď mi príde balíček z Vášho alebo iného eshopu. Malé papierové poklady, ktoré sú pre mňa vzácnejšie ako diamanty. Veľmi pekne Vám aj Vášmu eshopu chcem poďakovať za možnosť sa dostať občas k dizajnovym značkám aj za veľkou mlákou."


Lucie M.
"Posílám letošní poslední příspěvěk. A připojuji odpověď na otázku co pro mě znamená Pretty Papers. V první řadě samozřejmě krásné papíry, které mi díky Didi doputují až domů. Ale hlavně to, že když se můj muž ztratí ve velkém scrapbookovém světě, ukáže mu správný směr. Za to vše mockrát děkuji."


Martina S.

Milena K.
"Na scrapbook jsem narazila na internetu začátkem roku 2011. Začala jsem pátrat, jestli si nějaké materiály mohu koupit i v Česku, abych si to mohla vyzkoušet. A první na koho jsem narazila byl internetový obchod na Fleru Pretty papers. Svou první objednávku jsem udělala hned v březnu toho roku. A jak jistě všechny znáte, stala se z toho velká závislost. Ani raději nechci vědět hodnotu své pracovny. :-) No a v březnu příštího roku to bude devět let, co u Pretty Papers nakupuji. Svoji stránku jsem vytvořila ke krásnému desetiletému výročí Pretty Papers. Doufám, že si jednou s Didi přiťukneme osobně :-)"


Petra M.
"Pretty Papers byl první obchod, na který jsem narazila při mých začátcích se scrapbookingem. Úplně jsem hltala ty krásné kolekce a ještě ani netušila, že to chce speciální alba a k tomu kapsy, první nákup byla kolekce EchoParkPaper Hello Summer. A protože scrapbooking je pro mě hlavně o uchování zážitků, posílám layout s rodinných focením, kde jsem konečně na fotce i já...."


Radka K.

Vendy V.
"Scrapuji zhruba 2 roky a Pretty Papers znám teprve chvíli, nicméně mne scrap baví a jakákoliv firma, věnující se mému současnému velkému koníčku pro mne znamená hodně. Děkuji za to a všechno nejlepší!"


Veronika S.
"A co teda pre mna znamena pretty papers? Hlavne vela krasneho materiálu :) a keďže s Katkou ma spája okrem ineho aj laska k scrapu a krasnym papierom musela som scrapnut fotku s ňou a pridala som aj nejake foto matrosa lebo obe mame plne telefony fotiek ked sme si robili odbalovacky nakupov."


Ája S.
"Posílám vám svou úvodní stránku do alba o členech naší rodiny, jak napovídá nadpis. Bude se jednat o širší rodinu. Co je pro mě PRETTY PAPERS? Nejprve krásné papíry a zadruhé vše kolem toho. Kdyby Janča neobjevila Pretty Papers, tak bych nevěděla nic o Project Lifu a neměla bych zaznamenaných tolik krásných momentů a vyvoláno tolik krásných fotek. Díky letošní velké výzvě mám 12 nových stránek, vyzkoušela jsem si nové věci a více jsem si oblíbila nekapsičkové tvoření."

18 komentářů:

 1. Hlas pro pranicko Mirka Č. a Layout Jája S. (hlasuje Verca Sembolova) - ale teda vsechny vytvory jsou opet uzasne. Vsem preji spoustu kreativnich napadu v novem roce.

  OdpovědětVymazat
 2. Holky zlaté krásne ste sa popasovali aj s poslednou už minulorocnou challenge. Ťažké rozhodovanie, zaslúžili by ste si to všetky ale nakoniec takto prianie:Lenka Hyhlikova a za layout:Jaja S. (super nápad)

  OdpovědětVymazat
 3. Byla jsem opravdu zvědavá na nápady a jak kdo téma "uchopí" a je to paráda! Hlasuji pro přání Lenka Hyhlíková a LO Veronika S.
  Hlasuje Soňa Drdlíková

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojte, tak sme to dotiahli do zdarneho konca :) za mňa prianie Petra V. A stránka Guna :)

  OdpovědětVymazat
 5. Za mě obojí - jak přání tak layout Petra M.

  OdpovědětVymazat
 6. Přáníčko jaja s. A layout Leona f. Hlasuje Petra Winklerová

  OdpovědětVymazat
 7. Jsem ráda, že v tom nejsem sama :-D Můj hlas má Mirka P. za přání a Veronika S. za LO.

  OdpovědětVymazat
 8. Mirka Částečková3. ledna 2020 v 14:49

  Přání: Martina S. a její králíci, je úžasné, s jakou grácií jste zvedla hozenou rukavici a lehce zvládla "propašovat" králíčky do všech výzev
  Stránka:Lucia V.

  OdpovědětVymazat
 9. Přání Mirka Č (za pastelky) a LO Milena K.

  OdpovědětVymazat
 10. Přání Soňa D a LO Jaja S. Hlasujie Mirka P.

  OdpovědětVymazat
 11. Ženy, bylo mi velkou ctí mít své papírové výtvory vedle těch vašich... načerpala jsem od vás kopu inspirace. Děkuji a přeji krásný tvořivý rok všem!
  Hlasuju pro přání Mirky Č. a layout Radky K.
  (Barbara Housarová)

  OdpovědětVymazat
 12. Přáníčko Mirka P., stránka Jája S.

  OdpovědětVymazat
 13. Přání Soňa D., stránka Radka K.

  OdpovědětVymazat
 14. Martina Smolová4. ledna 2020 v 10:57

  Také já všem děkuji za úžasný rok plný inspirace! Bylo to s vámi všemi prostě super!
  Přání Petra W., LO Jája S.

  OdpovědětVymazat