pátek 2. března 2012

Moje pracovna... Ilonka Č.

Na začátku byl článek Didi, která nám ukázala svou pracovnu a jak to u ní vypadá při práci… A pak taky nápad - ukázat i další pracovny. Vítám vás tedy v té své. Dovolte mi trošku vás tu provést.
 
Vrátím se nejprve ke svým začátkům. Začínala jsem malbou na hedvábí. V dnešní době, kdy mám dva malé kluky a malování na hedvábí znamená - rozložit dlouhý rám (většinou maluji delší šály), dávat pozor na děti a neustále říkat: „Nešahej na to, neběhejte mi pod tím rámem, nestrhni to na sebe, proboha od čeho máš to triko (ruce, vlasy) Kde mám zas ten štětec… ", tak v téhle době odkládám hedvábí do nejspodnějšího šuplíku ve své pracovně a sahám po papíru.


Zatím mám pracovnu. V té je velký pult s šuplíčky i úložným prostorem na nejrůznější bedničky, ve kterých mám materiál. A hodně z tohoto prostoru zabírají papíry. Mám je ve dvou krabicích, roztříděné na jednobarevné a velké „třicítkové“ vzorované. V šuplíku (při ruce), mám další papíry (6x6, 8x8, A4, A5…), desky s odstřižky, bedničku kytiček a větší bedničku výseků. Hmmm odstřižky, spíš tam přibývají, než abych je zpracovávala. Nevím, ale když něco nutně, rychle potřebuji, vezmu nový papír, než abych hledala v kupičce - sice barevně uspořádané, ale  někdy se mi to z těch desek špatně tahá. Prostě, jak jsou to odstřižky, zamotá se to do sebe a nechce se to pustit.

Ve druhém šuplíku, mám všechny pomůcky. Krom velkých pomocníků, ty mají své místo nahoře na pultě.


Když jdu něco dělat, vezmu si to, o čem si myslím, že to budu potřebovat. Pro ostatní různě odbíhám a tahám to ze šuplíků a nosím ke svému pracovnímu stolu, což není nic jiného, než starý babiččin šicí stroj. Stojí u okna, takže mám denní světlo  a výhled… často jen tak sedím a přemýšlím o tom, jaké to bude až budu mít těch papírů víc a těch razítek víc a ….. prostě sním za bílého dne.

Až kluci povyrostou, pracovna zmizí. Bude z ní dětský pokoj. A já se budu muset přestěhovat do kouta v obýváku. Ale ještě pár měsíců si můžu říkat, mám svou pracovnu.

A jaká je ta vaše pracovna…?

3 komentáře:


 1. Měl jsem s manželem vážné problémy a vedlo to k tomu, že se přestěhoval do bytu ke svým přátelům. Všechno se zhoršilo, protože se svými přáteli začal chodit do barů a klubů, opil se a omdlel. Vždy mi vyhrožoval po telefonu, kdykoli mu zavolám kvůli špatné radě, kterou mu jeho přátelé dávali. Miluji ho a byli jsme spolu 8 let před náhlou změnou, nemohl jsem otěhotnět a zjistil jsem, že je to moje chyba. Byl jsem tak smutný a frustrovaný až jednoho dne jsem procházel internet a viděl jsem lady, jak sdílí svědectví o mocném kouzelném kouzlu DR, SUNNY, které jí pomohlo přivést jejího manžela zpět kouzlem, takže jsem se rozhodl to dát taky vyzkoušejte a kontaktoval jsem DR. SUNNY e-mailem na drsunnydsolution1@gmail.com a vysvětlil jsem mu všechny své problémy a DR. SUNNY mi řekl, že bych se neměl bát, že mi pomůže vyřešit mé problémy, můj manžel se vrátí domů a DR. SUNNY mi také řekla, že by také mohl udělat kouzlo těhotenství. Také mi řekl, že kouzlo není pro mě škodlivé ani pro mého manžela. Rozhodl jsem se to zkusit a udělal jsem vše, co mi řekl, abych okamžitě udělal a udělal pro mě kouzlo. O dva dny později se můj manžel vrátil domů a omluvil se, že mu bylo líto, co mě to stálo, a teď jsme šťastní a šťastně žijeme spolu. O dva měsíce později jsem si uvědomil, že jsem těhotná. Teď jsem opravdu šťastný, protože už nevím, co říct, ale pokud jste tam venku, číst to a mít stejný problém se vztahem nebo máte potíže s otěhotněním manžela nebo přítele nebo problém jakéhokoli druhu, který je mimo lékařská síla, prosím, kontaktujte DR, SUNNY na jeho e-mailu je: drsunnydsolution1@gmail.com nebo co mu dává +2349030731985 a buďte si stoprocentně jisti, že má řešení vašich problémů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hi Friends i am so glad to writing this article today to tell the world how Dr Emmanuel cured my HSV VIRUS,i have been detected with HSV-1 AND HSV-2 since five years ago, ever since then my life has been in complete bizarre and agony,i have used so many drugs that was prescribed to me by several doctors,but it didn't cure my HSV VIRUS neither did it reduce the pain,until a certain i was checking for solution in the internet,then miraculously came across Dr Emmanuel the powerful herbalist that cure numerous individuals HSV-1 AND HSV-2 INFECTION,i explained everything to him and prepared a cure that cure my HSV-1 AND HSV-2 disease totally after receiving his herbal medicine, so my friends viewers why wait and be suffer when there is someone like Dr Emmanuel that can cure any disease HIV/ CANCER/ HEPATITIS B VIRUS, you can contact his via E-mail: Nativehealthclinic@gmail.com IG: @dremmanuel2 or WHATSAPP +2348140073965 GOD BLESS YOU ALL?       

   Vymazat
 2. Herbal Penis Enlargement product is 100% guarantee to Enlarge and get a better ERECTION ,the reason why most people are finding it difficult to enlarge Penis is because they believe on medical-report, drugs and medical treatment which is not-helpful for Penis Enlargement . Natural roots/herbs are the best remedy which can easily Enlarge your Penis permanently Contact Dr ODABA via Email : Drodabasolutionhome@gmail. com or via Whats-app : +2347063915230 for Natural root and herbal remedies put together to help you get Enlarge and Erect healthy. Thank You For Reading.  

  OdpovědětVymazat