sobota 22. března 2014

Project Life - 6/2014

Hlavní událostí 6. týdne byly Emičácké narozeniny :-) Celý týden jsme řešili, jak se sem všichni poskládáme, ale nakonec jsme do hry zapojili zahradní židle a bylo vyhráno.
 
Materiál na této dvoustraně je až na pár drobností od Simple Stories - mini set Love.
 

 Fotek bylo samozřejmě hooodně, takže jsem kolážovala a kolážovala :-)
 

Na Pinterestu jsem viděla super housenku poskládanou z vysekaných srdíček, tak jsem jednu zkušební udělala jako předlohu a Emiččinu housenku jsem pak použila jako základ pro kartičku s označením týdne.


Ema měla tento týden svou první holčičí návštěvu, tak jsem to musela pořádně zdokumentovat. Vyhrála jsem si s fotkou, pro porovnání přikládám originální i upravenou verzi. Poprvé jsem vyzkoušela klonování a jsem nadšená :-) Oranžové pantoflíčky i nevzhledné elektrické zásuvky jsou pryč...Adámek si tento týden vysloužil jen jedinou fotečku :-)


Moc se mi líbila tato kartička, ale nebylo na ni místo :-( Někam jsem potřebovala napsat i journaling, takže kartička je nakonec odklápěcí.Emiččiny narozeniny vycházely letos na středu. Oslava byla naplánovaná na sobotu, ale přesto jsem chtěla, aby měla hezký i "ten pravý" narozeninový den. Vyrazily jsme proto do cukrárny a do hračkářství...Pravá strana je už jen a jen z narozenin. Čtyři roky slaví člověk jen jednou :-)))


Letošní dort jsem musela pořádně zvěčnit. Kupujeme ho každý rok ve stejné cukrárně, pokaždé za stejnou cenu. Je výborný, všichni se na něj těší. Letos jsme ale čekali víc hostů, takže jsme potřebovali větší dort. Z naší velikosti 25 cm za 380 Kč jsme přešli na velikost 30 cm za 680 Kč!!! Jako ok, chtěla jsem větší, cenu jsem věděla předem... ale cože?????? Vždycky jsem si myslela, že čím větší "balení" si objednám, tím je to levnější. Pochopila jsem, že ne vždy... Příští rok objednám dva "malé" a aspoň z nich za stejnou cenu praskneme a ještě budeme moct dávat výslužky :-) 


Oslava byla vydařená, všichni se bavili... Jen pár poznatků... 1.) Nikdy nekupujte balónky v Kiku!!! Potřebujete pak OPRAVDU silného muže, aby balónky nafoukl a nepraskla mu hlava. Ženy nemají nejmenší šanci... 2.) Když vám někdo řekne, abyste se nehoupali na židli, tak se na ní nehoupejte!!! 3.) Když vám někdo popáté řekne, abyste se nehoupali na židli, myslí to VÁŽNĚ! 4.) Když se na židli stále houpete, počítejte s tím, že praskne!!! Ano, praskla židle s naším dědou, hlavou o 2 cm minul roh u krbu, skutálel se jako švestka, ale přežil! Židli jsme vyhodili ven na terasu... A co čert nechtěl, nikdo netuší jak je to možné, za chvíli si na ni při obouvání "sedla" babička a letěla taky. Jak si někdo může chtít sednout na židli, která má jen dvě nohy????  :-))) Hlavou narazila o betonovou zem, ale i ona ve zdraví přežila :-) Co si tak po cestě domů děda s babičkou asi vykládali? :-)


Tady už oslavenkyně sfoukává svíčky a připíjí si s námi šampíčkem :-) Chtěla jsem, aby si oslavu opravdu užila, tak jsem na víkend půjčila princeznovské šaty. To bylo radosti... Moc jí to slušelo.


Pod fotku jsem schovala kalendářovou kartičku od Wycinanky.


I tato kartička je odklápěcí, tentokrát ne z důvodu místa, ale jsem tam na fotce já s Emičkou a není to žádná výstavní fotka :-) Přesto jsem se pochlapila a zařadila ji. Občas v albu musím být i já...  Moc mě ty odklápěcí kartičky nebaví, není to úplně "vono". Ale s novými kapsičkami od Simple Stories to aspoň bude mít úroveň :-)


Fotky gratulantů nebyly nijak zvlášť povedené, ani by se mi tam všichni nevešli. Ale jako koláž se mi to moc líbí, každý tam má svou fotečku.


No a tady opět láska se strejdou Lubou :-))) Myslím, že ho Emička "tajně miluje" :-)


Děkuji za nakouknutí a těším se zase příště!


P.S. Také pracujete na svém Project Life albu, Smash deníku, nebo podobném formátu? Moc rádi vaše stránky zveřejníme na našem blogu. Pošlete nám pár fotek, něco málo textu a my vám za odměnu pošleme slevový kupon v hodnotě 200 Kč na nákup v e-shopu www.prettypapers.cz.

7 komentářů:

 1. To je super, moc se mi po tom stýskalo, tvé komenty mě vždycky tak pobaví, teda velikou zásluhu má Emičák, je skvělá - snídani do postele :D :) k PL už se nemá cenu vyjadřovat, je to jako vždy krásné, dokonale sladěné a vyladěné :) Děkuji za příjemné čtení, které mi vždy vylepší den :)

  OdpovědětVymazat
 2. paráda a písmo máš skvělé :-D Emma má nádherné oči a vůbec celá je kočka :-D a moc se mi líbí kartička s měsícem na kterém je srdíčko
  Danas

  OdpovědětVymazat
 3. Didi, nádhera. Ty bys mohla jít dělat novinářku!! Tvůj PL je vždy tak vymazlený a ,,vystajlovaný" Příští návštěva u nás.
  Míša

  OdpovědětVymazat
 4. Moc vám děkuji za komentáře, milé ženy :-) Jsem ráda, že vás můj PL ještě nenudí :-)

  OdpovědětVymazat
 5. tady neni cim nudit ... mas to opravdu moc krasne, nejvic se mi libi ta snidane v posteli, to je fakticky gol:) JBennett

  OdpovědětVymazat
 6. Jako vždy nádhera, Didi :) Krásné detaily a měli jste super oslavu :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Didi krásná práce!
  Jsi opravdu detailstka!!!
  Myslím, že Emička bude vtipná po tobě :D
  Už se těším na další týden.
  > valilu

  OdpovědětVymazat