čtvrtek 21. ledna 2016

INSPIRACE... Zimné svadobné prianie + video tutorial

Januárová challenge sa nesie v ligotavom duchu, a tak som si pri tejto príležitosti pripravila video návod ako urobiť jednoduché prianie s trblietkami.


Použila som podkladový svetlo - modrý papier, motív písma cez šablónu som naniesla modelovacou pastou, bielu krajku a nádherný biely kvet od Prima Marketing
 


Na lepenkový nápis som naniesla biely embossingový prášok s trblietkami, pridala som pár samolepiacich štrasov a strieborné glitre na kvet a motív písma.Na záver ponúkam video:


Prajem krásny deň


11 komentářů:

 1. To je opravdu moc pěkné. Video super, hned má jeden pocit, jak to je vše strašně jednoduché a rychlé :). Jak dlouho trvá než to vymyslíš? :)
  Anička

  OdpovědětVymazat
 2. ďakujem. Ťažko povedať, ako dlho trvá kým vymyslím čo kam dám, väčšinou mám v hlave zhruba predstavu ako by to malo na konci vyzerať, ale často to dopadne inak..proste sa nechám viesť materiálom a predstava sa mení počas tvorby :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné přáníčko. V tvém podání to vypadá velice jednoduše. Líbí se mi, jak jsi použila prakticky jen 2 barvy a vyjde z toho taková krása. Už se těším na další.

  OdpovědětVymazat
 4. Opravdu nádherné přáníčko! Díky za video.

  OdpovědětVymazat