pondělí 18. července 2016

LAYOUT... Best ever Paradise

Jeden vytvorený layout z kolekcie You are here od Simple Stories som Vám už pred časom predstavila. Kto ho ešte náhodou nevidel môže sa na neho pozrieť tu. Dneska Vám prinášam nový príspevok  ktorý som z tejto super kolekcie vytvorila. Nemohla som odolať a tak mi do albumu pribudla ďalšia letná stránka. Poďte sa spolu so mnou preniesť aspoň na chvíľu do raja :-)Poslednou dobou som si obľúbila vyrezávať tvary priamo do stránky. Nebolo tomu inak ani tento krát. Už dlho som chcela vytvoriť stránku na ktorej by boli hexagóny (šesťuholníky).
Na kúsok bieleho papiera som si jeden nakreslila a vystrihla. Ten mi poslúžil ako šablóna, ktorú som vedľa seba prekreslila a potom vyrezala. Následne som vyrezané časti podlepila  vzorovými papiermi. Na každom šesťuholníku je iný vzor.Ozdoby, ktoré som použila sú vystrihnuté buď z jednotlivých  kartičiek alebo sú to samostatné výseky a samolepky. 
Ďalšia technika, ktorá nemôže v poslednej dobe u mňa chýbať je vyšívanie. Tu som ho použila na obšitie šesťuholníkov po ich obvode.


 Nápis "Best ever" je z kolekcie Dear Lizzy a sú to watercolor výseky, ktoré sú biele a môžete si ich farebne upraviť podľa Vašej predstavy. Ja som použila oranžovú a zelenú Gelatos farbičku, ktorú som rozmazala vodou.


Tu už je celá stránka vo svojej finálnej podobe.
Pridala som ešte pár ozdobných svoriek,nápis zo samolepkovej abecedy, drevený výsek fotoaparátu a na záver zlaté ananásy.


Snáď som Vám ukázala zase niečo iné, nové a inšpirujete sa.
Nezabudnite sa so svojimi výtvormi pochváliť na Našej pinterestovej nástenke.
Budeme sa tešiť.
Majte sa krásne.

11 komentářů:

 1. Ivko ta je božská !!!
  Zase zírám s otevřenou pusou :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Hexagony jsou parádní... Super stránka s nápadem. Fakt tleskám!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Už dooost! (Rozumněj: jen houšť a větší kapky!)Skvělý layout, Ivi :) Můj seznam detailů, které chci z těch tvých vyzkoušet narůstá geometrickou řadou....moc mi to tedy neulehčuješ, i přes to moc díky za inspiraci :) Anička

  OdpovědětVymazat
 4. TÝ JO!!! Kam na tie nápady chodíš? ;-) Super, super, super!

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná stránka inspirovaná Missy Whidden. https://cz.pinterest.com/pin/AUT4pSAcmrqZRW1W2M3oDtqV3zoc9liek_xoJK79WhqOSGTa9f1S7xM/
  Zrovna včera jsem se na ni dívala. Jako úplný začátečník hledám inspiraci.

  OdpovědětVymazat
 6. Presne tak holky moji nejvetsi inspiraci je poslední dobou Missy Whidden takže se nejdu chvalit uplne že je to muj nápad. A jsem rada ze se Missy taky stranky libi �� a diiiki moc samozrejme i Vam

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Našla jsem si tedy Missy - no samozřejmě že ji znám z blogu SS, ale tam ta jména tak nevnímám:). Ivi, ty tvé stránky jsou fakt skvělé...neuvažuješ o nějakém kurzu na "trendy" stránku?:)) Nebo třeba aspoň přijet do Liberce...no nic jen takový nápad:)
   Anička

   Vymazat
  2. Anička ďakujem veľmi pekne :) tak o tom som zatiaľ neuvažovala na to si teda zatiaľ netrúfam (veď ja sa tiež ešte len učím ;) ale do Liberca to bych šla :) možno sa raz podarí ;)

   Vymazat
 7. Presne tak holky moji nejvetsi inspiraci je poslední dobou Missy Whidden takže se nejdu chvalit uplne že je to muj nápad. A jsem rada ze se Missy taky stranky libi �� a diiiki moc samozrejme i Vam

  OdpovědětVymazat