neděle 1. února 2015

Project Life Photo Challenge - Únor 2015

Propadli jste stejně jako my Project Life?

 Milujete focení a fotíte všechno a všude?

 Rádi se pochlubíte svými výtvory a inspirujete se od ostatních? 

Pak právě pro vás je tu nová Project Life Photo Challenge od Pretty Papers. Nezáleží na tom, jestli máte zrcadlovku, nebo fotíte na mobilní telefon. A už vůbec nezáleží na tom, jste-li v PL začátečník nebo letos začínáte již několikáté album. Cílem Project Life Photo Challenge je vnést do našich PL deníků svěží vzduch, pošimrat trochu naši kreativní strunu, tak aby se na našich stránkách neopakovaly stále ty stejné fotografie, a v neposlední řadě trochu zdokonalit naši fotografickou techniku.


A o co vlastně jde?
Každý měsíc zveřejníme na blogu Pretty Papers Project Life Photo Challenge. Jedná se o seznam témat pro vaše fotografie na každý den v konkrétním měsíci. Nezáleží na tom, zda je budete fotit popořadě či na přeskáčku. Může se dokonce stát, že využijete fotky, které byste vyfotili i normálně. A téměř stoprocentně se stane, že nenafotíte všechno :-) Cílem naší challenge není vás zaúkolovat, ale inspirovat. Jsme prostě jen zvědavé, jaký je váš pohled na svět skrz objektiv.

A protože je tu  začátek února, nebudeme dlouho otálet - zde je první Project Life Photo Challenge. Tak trochu zaláskovaná :-)Jak se challenge zúčastnit? 

 • vyfoťte podle našeho seznamu alespoň 3 fotky
 • zpracujte tyto fotky do svého Project Life alba
 • pokud ještě nejste členem, přidejte se k naší facebookové skupině Project Life - Česká republika
 • vyfoťte hotové stránky (nejlépe přímo konkrétní kapsy) a přidejte fotky do aktuálního alba Project Life Photo Challenge na Facebooku, nepostujte fotky na zeď, ani do svých vlastních alb (tam si je ale samozřejmě můžete nahrát taky) 
 • ke každé fotce připište, o které téma ze seznamu se jedná
 • termín přidání fotek je vždy do 15. dne následujícího měsíce

Samozřejmě vaše snažení nezůstane bez povšimnutí :-) Na konci každého měsíce náhodně vybereme 3 z vás, které obdrží dárkovou poukázku v hodnotě 100 Kč pro nákup v e-shopu Pretty Papers.

Co vy na to? Líbí se vám únorová témata?
Doufáme, že přijmete naši výzvu a už teď se těšíme na vaše PL stránky!
 

5 komentářů:

 1. To je super challenge :-) A zároveň skvělý způsob, jak obohatit fotkami svůj PL :-) Pokusím se zúčastnit :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý nápad! Už se těším na všechny fotky a krásné PL stránky!

  OdpovědětVymazat
 3. tak hotovo :-D ale nevím, zda to takhle stačí :-D

  OdpovědětVymazat