sobota 30. března 2019

DIY VIDEOTUTORIÁL... POP UP PŘÁNÍ

V dnešní inspiraci jsem si pro vás připravila "pop up" přání - já tomu ráda říkám přání s překvapením :-) Když se vám přání dostane do ruky vidíte něco, co je ve skutečnosti trochu jinak po jeho otevření. Zní to složitě, ale není. Výroba je jednoduchá a vlastně jediné, na co je potřeba se trochu více soustředit, je rýhování vnitřní části. Na toto přání jsem použila razítka Art Impressions - Spring Chicken, která jsou pro mne obrovským objevem tohoto jara a naprosto je miluju. Nejsou prvoplánově velikonoční, ale já je tento rok tak využívám :-)

Jako vždy mám pro vás natočené video, takže přeji příjemné sledování... Jedna malá poznámka pod čarou - netuším, co se stalo na konci videa s kvalitou fotek :-( Tak jsem nafotila přání znovu a můžete se mrknout pod videem.Nakonec můžete mrknout na fotky hotového přání, které nejsou z nějakého mě neznámého důvodu ve videu nic moc :-) A jako bonus i snímky jiného přání...
Snad se vám nápad líbil... Budu ráda za vaše komentáře, případně palec na našem kanále na Youtube.

Krásný den!

6 komentářů:

 1. Vtipné, krásně zpracované a mechanismus je, zdá se, jednoduchý. Tentokrát to chápu i já!!;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj - mechanismus je super jednoduchý .... ale myslím Ani, že ty pochopíš všechno ;-)

   Vymazat
 2. Terezko, přáníčko je parádní, skvěle jsi zpravovala to razítko. Tvoje vybarvování razítek mě vždycky dostane!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Terezko, ti se Ti zase povedla věc, je to úžasné a vtipné zároveň, moc se mi líbí ta barevnost a vůbec celkové provedení. Krása.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. moc děkuji - mě vždycky tahle slova zahřejí a motivují vymýšlet dál :-)

   Vymazat