pondělí 8. března 2021

CHALLENGE 03/2021

Nalijte si sklenku portského a seberte odvahu na březnovou barvu. Barvu cestovního pasu, který jsme neměli dlouho v ruce, barvu, kterou ve scrapbookových kolekcích nenajdete moc často. Barvu, která jde tak trochu po cestě od červené do fialové, prostě vínovou, prostě Tawny Port - Pantone 19-1725! Najít ten správný odstín nebude lehké, to jsem si vyzkoušeli i my v design teamu.  Zdůvodnit si sama před sebou, proč právě tento odstín použiji k této fotce nebo k tomuto přání také ne. Ale třeba vám pomůže naše březnové heslo "chtěla bych...". Už třeba jen tím, že se chcete s tímto vínovým rébusem poprat. Hezkou zábavu a moc se těšíme, čím nás překvapíte!


"TAWNY PORT - PANTONE 19 - 1725"

"CHTĚLA BYCH..."


  • ZADÁNÍ: vytvořte projekt (přání nebo scrapbookovou stránku) inspirovanou naším měsíčním zadáním - "PANTONE 19-1725 - TAWNY PORT" "CHTĚLA BYCH...".. Toto téma by mělo být na projektu jasně rozpoznatelné a mělo by dominovat. 
  • PODMÍNKA: projekt musí být nově vytvořen pro aktuální challenge a před zveřejněním na našem blogu nesmí být publikován jinde (facebook, osobní blog, pinterest apod.). Přihlásit můžete 1 projekt do každé kategorie.
  • TERMÍN: fotky posílejte do neděle 28. března 2021 na email info@prettypapers.cz, do předmětu zprávy napište CHALLENGE 03/2021. Fotky poté budou vystaveny na blogu a výherce určíme hlasováním! 
  • KATEGORIE: oceňujeme každou kategorii zvlášť, soutěže se můžete zúčastnit v obou kategoriích (přáníčka/scrapbookové stránky).
  • VÝHRA: dárkový poukaz na nákup v e-shopu Pretty Papers v hodnotě 200 Kč (pro každou kategorii)

A tady už jsou březnové inspirace od našeho design teamu:

ANIČKA

TEREZKA

IVKA

DANIELKA


Žádné komentáře:

Okomentovat