neděle 19. února 2012

Veletrh... CHSI Birmingham II.

Bohužel nám tu hodinku nefungovalo internetové připojení, takže píšu až teď...

Ráno jsme posnídaly full english breakfast, foto přineseme zítra... Výborné!!! Opečená slanina je vrchol gurmánského blaha (nebo jsem to včera říkala o sushi? :D)

Nasedly jsme na vlak a vystoupily na mezinárodním letišti v Birminghamu, kde se veletrh koná. Cesta k výstavní hale byla dlouhá, ale rozhodně stála za to... Jen díky tomu, že nás Helge ráno včas varovala, jsme při příchodu neomdlely, když jsme se téměř ve dveřích minuly s Timem Holtzem :-) Chápete to??? No, kdo nezažil, nepochopí :-) Tim nebyl nikde propagován, ani Ranger v upoutávce neuváděl, že by měli tak vzácného hosta. Takže když Oli jen tak mimochodem písla, že Tim má na blogu zprávu, že už je taky v Birminghamu, byl to prostě ŠOK!!! Ale nádhernej. To se vážně nedá popsat... Jsme byly po cestě jak dvě pubertačky, co jedou na koncert svého pop-idolu.

Takže po velkém focení a objímání s Timem jsme v blahém opojení mohly pokračovat dál. Pravda ale je, že nic jiného už nás dnes nedokázalo ohromit. Pocit z Tima se nedá ničím překonat... takže dále už jen fotky s popisky...

Tady to začíná :) Vchod do National Exhibition Centre.
 

Bez komentáře... :-))) (uááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


Ukázky z Timova workshopu, nádherně udělané krakelování pomocí čiré Distress Crackle Paint (Rock Candy) a červené distress stain (Fired Brick).


Objevily jsme novou značku s pěknými infantilními razítky, přáníčka, která tam byla na ukázku nás naprosto nadchla. Veškeré obrázky byly vybarvené pomocí fixů Copics, přáníčka a obrázky byly nádherně plastické a přitom to vždy bylo jen o nápadu, žádné složité techniky nebo nutnost vybavení.


Na vlastní oči jsme viděly SMASH!!! Ono to fakt existuje :-))) Přes veškerou reklamu zatím Smash nebyl v Evropě k dostání u žádného distributora, nyní se snad situace změnila. Zítra zjistím podrobnosti a po stěhování objednám.


Graphic45... nebylo moc času na koukání, řekla bych, že jim asi ještě jedna novinková sada chyběla, ale zato tam byla Kraft sada, úžasné, jen nemáme vyfoceno, napravíme. Ovšem hitem letošní scrapbookové sezony rozhodně bude tento prasečí papír :-)


Kytičky Petaloo, opět jen malý zlomek...


Stánek Sizzix, stále v obležení, představili nádherné řezací šablony na výrobu papírových kytek, Irena zjistila (překvapivě), že je všechny potřebuje. Taky prezentovali novinku - dvojité embossovací kapsy. Z každé strany jiný motiv. Princip se snad ani nedá moc popsat, zítra nafotíme... Jako co oni ještě nevymyslí :-)
 

Polední pauza a prozatím konec reportáže :-) Ani s pečením jsme se dnes nenechaly zahanbit :-)
 

Žádné komentáře:

Okomentovat