úterý 9. února 2016

ZAUJALO NÁS... ÚLOVKY Z PINTERESTU

Leden, ačkoli pocitově nejdelší měsíc - má 5 víkendů, všimli jste si ? - je pryč a my z Pretty jsme zkoukly, co se nám nového urodilo na Pinterestu. Úroda byla nemalá, některé přispěvatelky byly výtvarně velmi plodné :-)


Naše Pinterestová nástěnka slouží ke sdílení vašich projektů inspirovaných návody na našem blogu nebo vyrobených z materiálů zakoupených v našem e-shopu www.prettypapers.cz. Pokud chcete na nástěnku přidat fotku, je potřeba nás kontaktovat a požádat o pozvánku. Buď přímo zprávou na Pinterestu, nebo emailem na info@prettypapers.cz. Z nahraných pinů čas od času vybereme ty nej a odměníme je poukazem na nákup u Pretty Papers. Tak jako dnes...

Nejpracovitějsí byla Lenka N. Poslala obrázky spousty nádherných projektů. Nás nejvíc zaujaly její exploding boxy, velmi krásné a dokonale propracované.


A potom krásné přání, celé pouze v bílé barvě. Kombinace embosování, kytiček a ozdobné stuhy je nádherná !


Dalším zajímavým projektem jsou přáníčka od Jarmily v klučičí a holčičí verzi z nádherných papírů od Echo Park (kolekce Bundle of Joy), pravděpodobně inspirovaná přáníčky naší Dianky :-)Speciální ocenění za pracnost bychom si dovolily udělit Martině Šedivé . Navléknout, zauzlovat a napnutě přilepit takové jemné flitříky, to musela být tedy challenge trpělivosti! Toto přání jste už mohli vidět v příspěvcích do naší minulé challenge "Flitry kam se podíváš", ale určitě si zaslouží být viděno znovu :-)


Dnešním oceněným gratulujeme a e-mailem zasíláme slevový kód v hodnotě 100 Kč pro nákup na www.prettypapers.cz.

Jsme zvědavé, co se nám v naší pinterestové galerii objeví během února. Slavíme svátek zamilovaných, tak očekáváme nějaké Valentýnky a jaro už pomalu klepe na dveře, Velikonoce jsou letos opravdu brzy, tak možná i nějaká velikonoční přání se objeví...

6 komentářů:

 1. Nádherné projekty!! Přáníčku s flitry bych udělila i diplom za statečnost a trpělivost :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Holky gratuluju a Markét děkuji za parádní výběr :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné a jak vždy vidím to přáníčko s těmi flitříky, tak také žasnu, že to bylo na zašmodrchání prstíků :-D Klobouk dolů před trpělivostí (Verča S.)

  OdpovědětVymazat
 4. Také gratuluji oceněným a nejvíce obdivuji asi Lenku N., která má úžasně vypracované projekty.
  Zároveň děkuji za ocenění, to vázání flitrů mě bavilo. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jéé, děkuju za výběr! Bundle of Joy jsou nádherné papíry, a necháte-li se inspirovat právě Diankou, pracuje se s nimi "jedna báseň"! Mám pár přání, na které jsem pyšná, a tohle jsou jedny z nich. Děkuju Markét

  OdpovědětVymazat
 6. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchod odkudkoli Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat