pátek 23. července 2021

INŠPIRÁCIA... LAYOUT SMILE

Neviem ako vy, ale ja sa snažím si nájsť aj napriek krásnym slnečným dňom nejakú tú chvíľu na tvorenie. Samozrejme musí byť chuť aj nápad a ten teraz prišiel a tak vznikla jedna farebná, usmievavá stránka. Poďte sa pozrieť čo sa mi podarilo vytvoriť.


Pôvodný zámer bol síce trochu iný, inšpirovala ma jedna so stránok od Missy Whidden, ale ja som si to nakoniec spravila po "svojom". Nakoniec to je to čaro scrapbookingu, že keď dvaja robia to isté výsledok môže byť úplne iný.


Hlavnú úlohu na tejto stránke hrá kovová vyrezávacia šablóna s nápisom smile. Pôvodný zámer bol spraviť farebnú stránku s čierno-bielou fotkou čo som vo finále dodržala. K tomuto zámeru mi skvelo poslúžil papier v dúhových farbách z ktorého som vyrezala jednotlivé nápisy v žltej, ružovej, modrej a mintovej farbe.


To najťažšie som mala vymyslené a už stačilo len načrieť do zásob a hľadať ozdoby, ktoré budú farebne ladiť. Na to sa skvele hodili rôzne samolepky, výseky, enamelky všakovakých tvarov.  Nakoľko som fotku vytlačila celkom veľkú tak som všetky ozdoby miestňovala dokola. Tým mi vznikla nie tradičná dúha do štvorca :-).


Nič extra zložité čo by potrebovalo zdĺhavé popisovanie a stránka bola na svete. Čím viac ma poslednou dobou bavia jednoduché stránky nad ktorými nestrávim dlhé hodiny. A táto by sa mohla medzi také zaradiť čo poviete?  Ďakujem za váš čas, užívajte si leto a nezabúdajte dokumentovať.Žádné komentáře:

Okomentovat