pátek 26. ledna 2018

PROJECT LIFE S IVANOU... JUŽNÉ ČECHY (časť 7)

Kto by nepoznal známu hlášku: "HOŠTICE, NEZASTAVUJEM" z kultovej českej komédie Slunce, seno??? Myslím, že sa nikto taký ani nenájde. A keď sa vyskytla možnosť ísť sa tam pozrieť, nemohli sme si to samozrejme nechať ujsť. Ďalšou zástavkou nášho výletu po Južných Čechách bola práve obec Hoštice. Boli sme zvedaví, ako to tam po tých rokoch vyzerá, a či spoznáme miesta, ktoré sme videli vo filme.


Stránku som chcela prispôsobiť fotkám, ktoré som použila. Čiže som zvolila "prírodné" farby. Keď už sa jedná o to "SLUNCE, SENO" :-)


Na podklad som zvolila papier  od Simple Stories so štruktúrou dreva. Pridala som zopár ďalších papierov v odtieni žltej a zelenej, ktoré som podložila pod bielu štvrťku. Na dozdobenie sa mi hodili drevené výseky a pár enameliek.


Stránka je vo finále celkom jednoduchá, ale v podstate som spokojná. Myslím, že je to tak akurát, a nebolo treba už nič viac pridávať.


Druhá stránka je už klasicky kapsová. Čakala som, že budem mať kopu fotiek z ktorých nebudem vedieť vybrať, ale keďže zub času sa podpísal aj tu, nebolo až tak veľmi čo fotiť.


Ale nakoniec sa niečo predsa len podarilo vyfotiť. Aj táto stránka je hlavne o fotkách, myslím, že nejaké extra opisy nie sú potrebné.


To by bola predposladná časť seriálu. Nabudúce Vám ukážem stránky z mesta, v ktorom sme celý čas nášho pobytu bývali.

Ďakujem za Váš čas. Želám vám krásny tvorivý víkend.

5 komentářů:

 1. ta velka stranka je nadherna, Ivi!

  OdpovědětVymazat
 2. Prefektné! V jednoduchosti je sila. Nikedy fakt stačí len pár detailov ... ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani dakujeeem. To len kvôli Tebe tak vyzera ta stránka 😉
   Spoznala si "svoj" rukopis??❤😊 pretože som sa nechala prave Tebou inšpirovať 😉 za co dakujeeeem 😘

   Vymazat
 3. Ivi moc krasna stranka a pekne poctenicko, musel to byt super vylet:-)

  OdpovědětVymazat